anonim.

ASLI ŞENER

1971 yılında Samsun’da doğdu. 1989-1993 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde mimarlık eğitimi aldı. 1996’da yüksek lisans eğitimini yine İTÜ’de tamamladı. 1994- 2000 yılları arasında mimari çalışmalarını İstanbul’da çeşitli mimarlık ofislerinde sürdürdü. 2004-2007 yılları arasında bulunduğu Amsterdam’da, Architekten Cie.’ de büyük ölçekli ofis ve konut projelerinde tasarımcı ve proje yürütücüsü olarak görev yaptı. Türkiye’ye döndükten sonra 2010’ da anonim.istanbul’un kuruluşunda yer aldı. Halen anonim. ekibinin bir üyesi olarak profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir. Bununla birlikte İTÜ Mimarlık Fakültesi’nde konuk proje yürütücülüğü yapmaktadır.

asli@anonimistanbul.com / aslisener.anonim@gmail.com

BURCU SERDAR KÖKNAR

1974'te Antalya'da doğdu. 1997 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 2001'de İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü, Bina Bilgisi Programından yüksek lisans derecesini aldı. Eş zamanlı olarak çalışmalarını ds Mimarlık'ta peyzaj tasarımına yoğunlaştırdı, genellikle mimari tasarım ve peyzaj tasarımı ara kesitinde duran işler üzerinde çalıştı. Bir dönem İTÜ Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. İTÜ Peyzaj Mimarlığı Doktora Programını tamamlayarak doktor unvanını aldı. 2014-2015 Eğitim yılından itibaren MEF Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi bünyesinde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda anonim. ekibi içerisinde profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

burcu@anonimistanbul.com / burcu.anonim@gmail.com

RUKEN KARAKUŞ

1992 yılında İstanbul, Üsküdar'da doğdu, liseyi Kadir Has Anadolu Lisesi'nde okudu. 2010 - 2016 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Peyzaj Mimarlığı ve Mimarlık çift anadal eğitimi aldı. Öğrencilik döneminde ve mezuniyet sonrası çeşitli sürdürülebilir kentsel tasarım projelerinde yer aldı, 2017 yılında İspanya'da bir çevre kuruluşunda gönüllü olarak çalıştıktan sonra 2018 Nisan ayında anonim ekibine katıldı.

ruken.anonim@gmail.com

ASENA YILDIRIM

1996 yılında doğdu, 2018 yılında Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölümünden derece ile mezun oldu ve İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümünde  lisans eğitimine başladı.  2017'de Aybüke Ergü ile Adana'da kurdukları balkon.design oluşumu altındaki atölye çalışmaları ve eğitim pratiklerine halen İstanbul'da amatör alanda devam ederken, 2018 Temmuz ayında anonim. ekibine katıldı.

asenayildirim.anonim@gmail.com

Please reload

  • White Instagram Icon
  • Facebook Clean

anonim.istanbul